از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۰۹/۱۴
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
سخن شهردار

یابدیع السموات والارض 🌷سپاس و منت، خداوند مهربان را که بار دیگر […]

ادامه مطالب
پیام شهردار بادرود به همشهریان عزیز 07 مه 2015

پیام شهردار بادرود به همشهریان عزیز بادرود

“آمد بهار خرم  و آمد رسول یار…

آغاز سال جدید ، موسم تجدید عهد ما با بهار و بهار آفرین است و پیوند دوباره با آرمان ها و آرزوهایمان.

بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول ؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. بهار فصل غباروبی از آرزوی دیرینه مردم ما برای نیل به پیشرفت و عدالت است و تنها تحقق این آرزو است که بهار را برای همیشه در این سرزمین جاودانه خواهد ساخت.

بهار همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است . ملت ما با همدلی و همبستگی ، سختی ها و مصائب فراوانی را پشت سر گذاشته است  . ملت شریف ایران با وحدت و همدلی توانسته است در طول قرن ها و اعصار گذشته بارها از هویت ملی و اسلامی خود در برابرآسیب ها و تهدیدات بی شمار دفاع کرده و از تمدن بزرگ و تاریخ ساز خود با رشادت و آگاهی پاسداری نماید.

انقلاب شکوهمند اسلامی و هشت سال مقاومت دلیرانه فرزندان این آب و خاک از میهن اسلامی مان ، تنها دو نمونه از ثمرات و برکات بی بدیل این وحدت و همدلی در تاریخ معاصر ماست و سزاست که بر شهداء و امام شهداء و نیز رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت اله خامنه ایی (مدظله ) و مردم شریف ایران ، درود  فرستیم .

اینک و در آستانه سال های بلوغ و بالندگی ایران اسلامی ، بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه مردم ایران برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم . بهار که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به ایرانی آباد ، مستقل و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت ، آرامش و امید ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

در آغاز سال جدید آرزوی ما برای همه شهروندان عزیز بادرود ، زندگی در شهری زیبا ، ایمن ، شاد ، آباد و توسعه یافته است . آرزوهای ما برای بادرود و شهروندان آن ، از جنس رویا و شعار نیست بلکه اهداف به دقت برنامه ریزی شده ای هستند که در سال جدید با قاطعیت و پشتکار در جهت تحقق آنها تلاش خواهیم نمود.

بسیاری از رویاها و آرزوهای گذشته ما درباره بادرود ، امروز به واقعیت تبدیل شده اند و بنده امیدوارم و بر این امید خویش تعهد و باور دارم که بادرود در آینده ، شهری بسیار فراتر از آرزوها و رویاهای امروز ما خواهد بود ، در آینده ای که در سایه الطاف الهی چندان دور نخواهد بود ، چهارمین شهر زیارتی ایران اسلامی به شهری توسعه یافته و آکنده از معنویتی تبدیل خواهد شد که شایسته حیات طیبه اسلامی و مامنی برای خود شکوفایی همه جان های آزاده باشد.

به امید آنکه در سایه همدلی و همراهی همه شهروندان و مسئولان ، شهری  زیباتر ، ایمن تر ، توسعه یافته تر ، آباد تر و شاداب تر از امروز داشته باشیم .

                                                                                                                              مجید صفاری ـ شهردار

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت