از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۱۱/۰۴
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب

دیدنیهای بادرود:

آستان مقدس آقاعلی عباس وشاهزاده محمد (ع) از فرزندان بلافصل امام موسی ابن جعفر در بادرود قرار دارد . این زیارتگاه هرساله پذیرای بیش از سه میلیون مسافر و زائر از سراسر کشور است .و  از ویژگی معماری زیبائی در قالب گچ بری،آئینه کاری وکاشیکاری برخورداراست ودارای یکی از بزرگترین گنبد های مدور ایران با ارتفاع ۴۴ متر و قطر ۲۵ متر می باشد .

ir80

– گرمابه تاریخی نوقه از آثار دوران صفویه که بسیار زیبا و با روش معماری زیبایی در ۴۰۰ سال پیش ساخته شده و اکنون بعنوان موزه بادرود مورد بازدید علاقمندان قرار میگیرد.

04-www.badroodcity.blogfa 71005240

-منزل وموزه تاريخي رهگشاي (عهد قاجار) منازل زيباي محقق الدوله ومعزي (مربوط بدوران قاجار) ––آب انبار حاج جامعي ( عهد پهلوي ) از جمله آثار زيباي تاريخي اين شهر زيباي كويري است .

  -پرستشگاه آدینه مربوط به دوران میترائیسم که حدود ۳۰۰۰ سال پیش این مکان بعنوان معبد دین میترائیسم مورد استفاده قرار میگرفته و با ظهور دین زرتشت به آتشکده و بعدها با ورود دین اسلام به ایران بعنوان مسجد آدینه اشتهار یافته است.

-قلعه کرشاهی از آثار دوران ایلخانیان که با خشت خام وگل حدود ۸۰۰ سال پیش درحاشیه کویر مرکزی ایران و در ۲۰ کیلومتری بادرود با روشی بسیار زیبا ساخته شده است.

77641526211561296374

panorama-karshahi-1

-کمپ گردشگری متین آباد که بعنوان اولین کمپ توریستی کویری ایران توسط بخش خصوصی در سالجاری ساخته شده و در آن  شتر سواری درکویر –رصد ستارگان –و استراحت در چادرهائی که در دل شنهای روان ساخته شده اند رابرای گردشگران مهیا نموده است .

DSC_0581

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت