از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۱۱/۰۵
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
ساخت سوله بازار روز بادرود با یک میلیارد ریال احداث می شود 01 مارس 2017

45345342312

رئیس شورای شهر بادرود در گفتگو با خبرنگاران از برپایی نمایشگاه بهاره به منظور رفاه حال مردم و خرید شبد عید و نوروز در بادرود خبر داد.

حسین میرزائیان با بیان این که برپایی این نمایشگاه طبق مصوبه شورای شهر بادرود بوده است، افزود: نمایشگاه بهاره از پنجم اسفندماه به‌ صورت رسمی با ۱۰۰ غرفه فروش انواع لباس، کیف و کفش، مواد غذایی، آجیل و خشکبار مواد بهداشتی و شوینده فعالیت خود را در جنب پارک شهر آغاز کرده است.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه فروشندگان بومی بادرود و تولید کنندگان عمده پوشاک، کیف و کفش و سایر اصناف محصولات خود را ۲۵ درصد ارزان‌تر از بازار به مردم عرضه می کنند.

رئیس شورای شهر بادرود با بیان این که این نمایشگاه تا پانزدهم اسفندماه به فعالیت خود ادامه می دهد، گفت: به‌ منظور دسترسی آسان و رفاه حال مردم بخش و به خصوص مردم شهر بادرود در سرما و گرما با اجرای طرح ساخت سوله بازار روز در محل چهارشنبه‌ بازار بادرود موافقت شد.

وی تصریح کرد: بودجه شورای شهر به شهرداری در خصوص ساخت سوله بازار روز مصوب شده و برای ساخت این سوله در سال آینده حدود یک میلیارد ریال بودجه پیش‌بینی‌ شده است.

وی با بیان این که این سوله به منظور جلوگیری از آلودگی ناشی از گردوخاک، سرما و گرما ساخته می‌شود خاطر نشان کرد: این سالن ظرفیت برگزاری نمایشگاه اختصاصی کالا و برپایی نمایشگاه‌ های فصلی را نیز دارد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت