از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۱۱/۰۵
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
میرزائیان جهت پویایی افتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال در کشور، تشکیل یک کارگروه ویژه را پیشنهاد کرد. 11 آوریل 2016

نماینده استان اصفهان در شورای عالی استانها، پیشنهاد کرد: تشكیل كارگروه ویژه برای پویایی اقتصاد مقاومتی/ لزوم حضور بخش خصوصی در ساخت و ساز بقاع متبركه

_MG_1672

میرزائیان جهت پویایی افتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال  در کشور، تشکیل یک کارگروه ویژه را پیشنهاد کرد.

حسن میرزائیان نماینده استان اصفهان در شورای عالی استانها،در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها گفت: خشکسالی چند ساله، خسارت عظیمی به بخش کشاورزی استان اسفهان وارد کرده است. مسئولین باید برای حل این مشکل تمهیدات ویژه ای بیاندیشند.در حال خاضر اصفهان را نباید فقط شهر اصفهان دانست و باقی شهرستان ها را نیز باید در نظر گرفت که از محرومیت زیادی برخوردار است.

وی با تبریک سال جدید نام گذاری سال ۱۳۹۵ را به عنوان “سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” ازسوی مقام معظم رهبری را بسیار هوشمندانه عنوان کرد و تصریح کرد: باید برای تحقق این شعار کارگروه ویژه ای تشکیلب شود تا بتوانیم در مقابل دشمن بایستیم.

وی در ادامه به استان تابعه خود اصفهان اشاره کرد و با تاریخی خواندن این  استان، اضافه کرد: ما نباید تمام بودجه گردشگری را تنها به شهر اصفهان اختصاص دهیم بلکه باید آثار تاریخی شهرستان ها را نیز تقویت کنیم تا بتواند کمکی به اقتصاد شهرستان ها کند. یکی از مهمترین این بخش ها تقویت گردشگری مذهبی است. متاسفانه اداره اوقاف با داشتن قوانین دست و پا گیر مانع از ورود بخش خصوصی به سرمایه گذاری در بخش بازسازی بقاع متبرکه می شود که باید این مشکل را برطرف نمود.

میرزاییان در پایان با اشاره به بیست و ششمین اجلاس شورای عالی گفت: مهمترین بحث این اجلاس بررسی بودجه شورای عالی است.با توجه به این که دولت در سال گذشته صد در صد بودجه تصویب شده را به شورای عالی داده است انتظار داریم با افزایش بودجه سال جدید به بیست میلیارد تومان مشکلات مالی شورا را تا حدودی برطرف کند.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت