از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۱۱/۰۴
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
ملاقات شهردار با معاون وزیر نیرو 16 ژوئن 2015

با هماهنگی جناب آقای فیروزی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی  بعضی از اعضای شورای اسلامی شهر نطنز ،  بادرود  ، خالدآباد ، طرقرود ، قمصر ، جوشقان ،  کامو و شهرداران شهر بادرود و شهرخالدآباد روز دوشنبه مورخه ۲۵/۳/۹۴  با معاونین وزیر نیرو و راه و شهرسازی ملاقات نمودند .

در این جلسات جناب آقای فیروزی نماینده محترم  ، مشکلات کل حوزه انتخابیه در زمینه برق و راه و شهرسازی مطالب مبسوطی را مطرح کردند که مسئولین ذیربط دستورات لازم جهت بررسی و پیگیری های مربوطه را  ارائه نمودند .

حسین میرزائیان عضو شورای اسلامی شهرستان نطنز و شهربادرود خواستار کاهش تعرفه برق خانگی شهرهای بادرود و خالدآباد شدند ،که واقعاً مردم محروم منطقه توانایی پرداخت هزینه های  گزاف را ندارند . ازطرفی گرمای شدید نزدیک به ۵۰ درجه منطقه خود دلیل مبرم بر این موضوع می باشد که باید پیگیری شود .

درخواست و ضرورت روشنایی میدان راه آهن بادرود تا ایستگاه راه آهن بادرود بخاطر تردد مسافرین و کشاورزان و کاهش تصادفات جرحی و قوتی شده اند .

توجه لازم بر ضرورت استقلال برق بخش بادرود که در حال حاضر نمایندگی برق بادرود امکانات لازم برای ارائه خدمات به مردم را ندارد .

آماده سازی ورودی و خروجی مسیر اتوبان کاشان  ـ  نطنز برای شهرهای نطنز بادرود و طرقرورد را خواستار شدند .

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت