از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۱۱/۰۵
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
محدودیت ترافیکی از هفتم محرم در بادرود 19 اکتبر 2015

سرهنگ بنی آدمی گفت: با توجه به اینکه از شب هفتم محرم دسته‌های عزاداری از محل تکیه خود به‌طرف حسینیه‌های مرکز شهر ، اعظم و پای نخل حرکت می‌کنند مصوب شده که پارک وسایل نقلیه در مسیرهای منتهی به حسینیه‌های مذکور ممنوع و در صورت پارک با جرثقیل به پارکینگ منتقل و مشمول جریمه خواهد شد.

فرمانده  انتظامی شهرستان نطنز صبح امروز در جلسه هماهنگی هیئت‌های عزاداری شهر بادرود که در محل بخشداری امامزاده ـ بادرود برگزار شد اظهار کرد: عزاداری در ماه محرم بایستی باهدف زنده نگه‌داشتن قیام امام حسین (ع) و بیان واقعه عاشورا برای جوانان باشد و این عزاداری نبایستی عرضه رقابت بین هیئت‌ها و دسته‌های عزاداری شود.

سرهنگ پاسدار علی بنی آدمی افزود: همواره توصیه می‌کنیم که وقتی این شور و شعور حسینی تبلور پیدا می‌کند که وحدت و همدلی و رفاقت بین هیئت‌ها موج بزند و همه باهدف زنده نگه‌داشتن یاد و هدف امام حسین (ع) مراسم های عزاداری را در سطح منطقه برگزار نمایند.

وی تصریح کرد: مراسم عزاداری مردم بادرود همواره زبانزد خاص و عام بوده و در این چند سال با کمترین حادثه و حاشیه به نحو احسن برگزارشده و امسال هم امیدواریم طبق سنوات قبل ، باشکوه برگزار شود.

فرمانده انتظامی نطنز ادامه داد: انتظار می‌رود مسئولین هیئت‌های مذهبی کمال همکاری با نیروهای نظامی، انتظامی و پلیس راهور را داشته باشند تا همکاران ما هم بتوانند هم ترافیک شهر را کنترل نموده و هم امنیت لازم را برای برپاییمراسمهای مذهبی و عزاداری را فراهم نمایند.
بنی‌آدمی اضافه کرد: یکی از مواردی که بایستی همه همشهریان بادرودی رعایت کنند، پارک نکردن وسیله نقلیه شخصی در مسیر حرکت دسته‌های عزاداری است که بعضاً مشاهده می‌شود با پارک نمودن وسیله نقلیه در مسیر حرکت هیئتها باعث اختلال در نظم هیئت و  ایجاد ناهماهنگی و بهم خوردن نظم هیئت می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه از شب هفتم محرم دسته‌های عزاداری از محل تکیه خود به‌ طرف حسینیه‌های مرکز شهر ، اعظم و پای نخل حرکت می‌کنند مصوب شده که پارک وسایل نقلیه در مسیرهای منتهی به حسینیه‌های مذکور ممنوع و در صورت پارک با جرثقیل به پارکینگ منتقل و مشمول جریمه خواهد شد.

بنی آدمی در مورد محدودیت ترافیکی روز عاشورا برای سهولت حرکت نخل خاطر نشان کرد: با توجه با حرکت نخل در روز عاشورا از محل حسینیه پای نخل، خیابان امام حسین (ع)، میدان امام حسین (ع)، خیابان طالقانی و خیابان امام (ره) به‌سوی گلزار شهدا، ممنوعیت پارک خودرو در روز عاشور در مسیرهای ذکرشده نیز وجود دارد .

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت