از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۱۱/۰۵
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
غنچه های هلال احمر بادرود مقام نخست جشواره نونهالان هلال کشور را کسب کرد 23 اکتبر 2016
رئیس جمعیت هلال احمر بادرود گفت: در نخستین جشنواره ورزشی-امدادی نونهالان هلال کشور ؛غنچه‎های هلال احمر بادرود مقام اول را کسب کرد.
علی کفاشی رئیس جمعیت هلال احمر بادرود گفت: نخستین جشنواره ورزشی-امدادی نونهالان هلال تحت عنوان “المپیاد جوانه” با هدف آشنایی اعضای کانون غنچه‎های هلال با تاریخچه جمعیت هلال احمر ایران و نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، همچنین در راستای آشنایی کودکان با روش‎های پناهگیری و خروج ایمن در زمان بروز حوادث و سوانح و آشنایی با کیف کمک‎های اولیه و وسایل امدادی و بالا بردن تحرک و کار گروهی اعضا برگزار شد.
رئیس جمعیت هلال احمر بادرود اظهار داشت: پس از ارزیابی‎های صورت گرفته از سوی سازمان جوانان، غنچه‎های هلال احمر بادرود از استان اصفهان در نخستین المپیاد جوانه موفق به کسب رتبه عالی در سطح کشور شدند.
کفاشی بیان کرد: این جشنواره همزمان با سراسر کشور و به مناسبت هفته هلال احمر در اردیبهشت ماه سال جاری، با حضور ۱۱۰ نفر از غنچه‎های هلال احمر بادرود به نمایندگی از استان اصفهان برگزار گردید که کانون غنچه های هلال احمر بادرود از مرکز آفرینش  توانست در سطح کشور مقام اول را کسب کند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت