از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۱۱/۰۴
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
شهردار بادرود:حضور حماسی مردم نشانه عمق وفاداری ملت به انقلاب اسلامی است 10 فوریه 2017
حضور حماسی مردم نشانه عمق وفاداری ملت به انقلاب اسلامی است
 شهردار بادرود گفت: ۲۲ بهمن متعلق به جریان و یا گروه خاصی نیست بلکه حضور حماسی مردم نشانه عمق وفاداری آنان به انقلاب اسلامی است.
حضور حماسی مردم نشانه عمق وفاداری ملت به انقلاب اسلامی است

مجید صفاری پیش از ظهر امروز در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن بادرود در گفتگو با ایمنا، اظهار کرد: مردم بادرود همانند همه مردم ایران اسلامی امروز در دفاع از آرمان‌های انقلاب سنگ‌تمام گذاشتند و حقیقتا جمعیتی که امروز در راهپیمایی حضور پیدا کرد، کم سابقه بود.
شهردار بادرود گفت: این جمعیت عظیم به عشق امام راحل (ره)، شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و به عشق رهبر معظم انقلاب به صحنه آمده‌اند تا ضمن تجدید میثاق با ارزش‌های انقلاب، نشان دهند که در دفاع از انقلاب و نظام و کشور آماده‌اند.
شهردار بادرود با بیان اینکه ۲۲ بهمن متعلق به جریان و یا گروه خاصی نیست بلکه حضور حماسی مردم نشانه عمق وفاداری آنان به انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: باید تلاش خودمان را برای ارتقای کارآمدی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی دوچندان کرده و با توان هرچه بیشتری به ملت بزرگ ایران خدمت کنیم چراکه چنین ملتی شایسته بهترین خدمات است.
صفاری افزود: امروز نگاه همه دوستان و دشمنان ملت ایران به ایران اسلامی و میزان حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن است تا ببینند که مردم در چه سطحی در حمایت از انقلاب خویش در راهپیمایی حضور پیدا می‌کنند. در اصل ۲۲ بهمن و حضور مردم برای دوستان انقلاب در اقصی نقاط جهان امیدآفرین و برای دشمنان ملت ایران، هراس آفرین است.
وی اضافه کرد: ۳۸ سال مقاومت ملت ایران در برابر استکبار درسی از آزادگی و اقتدار در پیش روی همه ملت‌های جهان قرار داده است و اکنون هر ملتی که بر علیه منافع استکباری قدرت‌ها می‌خروشد، ملت ایران را الگوی خود قرار می‌دهد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت