از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۱۱/۰۴
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
رئیس شورای شهر بادرود: ۴۳۰ هزار مسافر نوروزی از امکان زیارتی و تاریخی بادرود دیدن کردند 05 آوریل 2017
رئیس شورای شهر بادرود گفت: در ایام تعطیلات نوروز، نزدیک به ۴۳۰ هزار مسافر نوروزی و گردشگر وارد شهر زیارتی بادرود شدند که از این تعداد نزدیک به ۴۰۰ هزار نفر به امامزاده آقا علی عباس مشرف شدند.
430 هزار مسافر نوروزی از امکان زیارتی و تاریخی بادرود دیدن کردند
حسین میرزائیان صبح امروز دو شنبه در گفتگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، اظهار کرد: شهر بادرود یکی از مقاصد مسافران نوروزی به شمار می‌رود که باوجود جاذبه‌های گردشگری فراوان همه‌ساله پذیرای مهمانان نوروزی است.
رئیس شورای شهر بادرود افزود: منطقه زیارتی بادرود با وجود امامزادگان آقا علی عباس و شاهزاده محمد (ع) در طول سال پذیرای زائران است  و در ایام عید نوروز هم به‌صورت ویژه پذیرای مسافران نوروزی بود.
وی تصریح کرد: در نوروز امسال  و در مدت ۱۵ روز، نزدیک به ۴۳۰ هزار مسافر نوروزی و گردشگر وارد شهر زیارتی بادرود شدند که از این تعداد حدود ۴۰۰ هزار نفر به امامزاده آقا علی عباس مشرف شدند.
میرزائیان گفت: در مدت تعطیلات نوروزی تعداد یکصد هزار و ۶ هزار و ۵۵۰ نفر از زائران و مسافران نوروزی در آستان مقدس آقا علی عباس (ع)  ‌و هفت هزار نفر در مدارس، ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در خانه مسافر و همچنین تعداد یکهزار و ۵۰۰ نفر در کمپ متین‌آباد اقامت کردند
وی نبود هتل و اقامتگاه را از مشکلات موجود بادرود عنوان نمود و گفت : شهر بادرود به‌عنوان چهارمین شهر زیارتی ایران که سالانه پذیرای ۳ میلیون زائر و مسافر است از امکانات اولیه اقامتی بی‌بهره است و آماده همکاری با سرمایه‌گذاران جهت ساخت هتل و اقامتگاه در این شهر هستیم.
رئیس شورای شهر بادرود خاطرنشان کرد: تنها راه نجات اقتصادی بادرود توسعه بحث گردشگری است و این شهر با دارا بودن اماکن تاریخی و دیدنی و وجود این امامزاده عظیم‌الشأن پتانسیل خوبی برای توسعه گردشگری دارد

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت