از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۱۱/۰۵
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
دانش آموزان بادرودی در روز ۱۳ آبان حضور پرشکوه خود را ثبت کردند+تصاویر 04 نوامبر 2016

دانش آموزان بادرودی با حضور خود بار دیگر حماسه ای خلق کرده تا به جهانیان نشان دهند دانش آموزانی ایرانی هم پیمان با شهدا هستند.

دانش آموزان بادرودی در روز 13 آبان حضور پرشکوه خود را ثبت کردند+تصاویر
به گزارش بادرود رسانه ؛ صبح پنجشنبه مصادف با ۱۳ آبان، دانش آموزان مدارس منطقه بادرود به همراه اقشار مختلف مردم با حمل پرچم، پوستر و دست نوشته ها، به آرمان های شهداء و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران لبیک گفتند و با تجمع در دبستان ۱۷ شهریور بادرود و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، تنفر خود را از استکبار جهانی نشان دادند.

در این مراسم محمود آقادوست رئیس اداره آموزش و پرورش بادرود ضمن تقدیر از شکوه حضور افراد، ۱۳ آبان را روزی که در آن حوادث بزرگ و سرنوشت سازی در تاریخ ایران به ثبت رسیده و نماد مقاومت و پایداری ایرانیان به ویژه دانش آموزان عزیز در برابر استکبار جهانی آشکار است، بر شمرد.
سرهنگ دوم پاسدار حسین آقادوست فرمانده سپاه نطنز و حجت الاسلام رجبی امام جمعه موقت شهر بادرود پیرامون حوادث ۱۳ آبان به ایراد سخن پرداختند و روز ۱۳ آبان را از خاطره انگیزترین روزهای انقلاب شکوهمند اسلامی برشمردند.
در این روز خاص، مسئولان حاضر در مراسم از دانش آموز بسیجی، ابوالفضل التزامی که در مسابقات کشوری پرس سینه مقام اول را کسب کرده بود با اهداء هدایایی تقدیر به عمل آرودند.

در پایان مراسم ضمن قرائت بیانه، دانش آموزان با سردادن شعارهایی علیه استکبار، پرچم و آدمک نمادین استکبار جهانی را آتش زدند و در آخرین اقدام خود، در مسابقه کتبی “حماسه حضور” شرکت کردند.
در حاشیه مراسم از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر بادرود به آقای ابوالفضل التزامی به پاس کسب مقام ورزشی در مسابقات پرس سینه هدایی اهدا گردید .

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت