از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۱۱/۰۵
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
جلسه بازگشایی مدارس بادرود 13 سپتامبر 2015

در مورخ ۹۴/۰۶/۲۱ جلسه کمیته تاکسیرانی در دفتر شهردار بادرود برگزار گردید و پیرامون ایاب و ذهاب دانش آموزان بحث و تبادل نظر گردید . 

حسین میرزائیان نایب‌ رئیس محترم شورای اسلامی شهر بادرود در جلسه هماهنگی بازگشایی مدارس بادرود که در محل دفتر شهرداری برگزار شد، از آمادگی کامل شورای اسلامی شهر و شهرداری بادرود جهت بازگشایی مدارس خبر داد و افزود: از چند روز گذشته مدیریت خدمات شهری با فعالیت شبانه‌روزی اطراف مدارس محل تحصیل دانش آموزان را نظافت و آماده می‌کنند .

وی همچنین اظهار داشت: در آستانه بازگشایی مدارس انتظار می‌رود همه دستگاه‌های مرتبط با همکاریهای لازم در این زمینه فرصتی فراهم سازند تا دانش‌آموزان، والدین و معلمان با آرامش کامل وارد ماه درس و تحصیل شوند.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر گفت: یکی از مشکلات شهر بادرود کمبود تاکسی درون‌شهری و عدم تمایل همین تعداد تاکسی به فعالیت درون شهری است و باید با هماهنگی رانندگان و همچنین اداره آموزش‌ و پرورش ، تسهیلات سرویس مدارس فراهم تا علاوه بر خدمات‌رسانی به شهروندان در خدمت دانش آموزان نیز باشند.

وی بر لزوم فرهنگ‌سازی ترافیک و قوانین راهنمایی و رانندگی اشاره داشتند و افزودند: دستگاه‌های فرهنگی به‌ ویژه آموزش‌ و پرورش لازم است اقدامات فرهنگی خود را افزایش داده تا فرهنگ ترافیک و رانندگی نهادینه شود.

میرزائیان یکی از راههای فرهنگ‌سازی را حضور مأموران راهنمایی و رانندگی در مدارس برشمرد و خاطرنشان کرد: بی‌شک حضور مأموران به‌ویژه در مدارس ابتدایی نقش بسزایی در فرهنگ ترافیک شهری و رعایت قوانین و مقررات در دانش‌آموزان به‌ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی خواهد داشت.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت