از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۱۱/۰۴
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
بیست و دومین جلسه شورای عالی استانها 09 ژانویه 2016

باسمه تعالی
بیست و دومین جلسه شورای عالی استانها در محل مجلس شورای اسلامی با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید آغاز شد .
ابتدای جلسه دکتر بصیری پور رئیس شورای عالی استانها در خصوص انتخابات مجلس خبرگان رهبری انتخابات مجلس شورای اسلامی و حوادث نه دی ماه روز بصیرت مطالب مبسوطی را ایراد کردند . این جلسه که با حضور جناب آقای دکتر نوبخت معاونت محترم ریاست جمهوری و رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور بود بعضی از اعضا محترم شورای عالی استانها پیشنهادات خودرا مطرح کردند .
حسین میرزائیان نماینده استان اصفهان در شورای عالی استانها مطالب خود را به شرح ذیل عنوان نمودند .
۱-بر اساس قانون برنامه پنج ساله ششم حتما باید در اجلاس عالی شورای استانها بررسی شود و بعد از آن به مجلس شورای اسلامی ارائه گردد .
۲-تنها نجات رکود اقتصاد کشور تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت العظی خامنه ای در خصوص اقتصاد مقاومتی است که باید در دستور کار دولت قرار گیرد .
۳-استان اصفهان اگر چه به عنوان یک استان برخوردار تعریف شده اما اکثریت شهرستانهای این استان بحران آب ،کشاورزی، صنعت و …اشتغال دارند که باید چاره اندیشی شود
۴-وزارت آموزش و پرورش متأسفانه هنوز برای دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان ورودی سا ل۹۳-۹۲ احکام استخدامی آنان را صادر نکرده که باعث نارضایتی این قشر عظیم فرهنگیان شده است .
میرزائیان در حاشیه این اجلاس به صورت کتبی مشکلات شهرستان نطنز ،بخش امامزاده و شهر بادرود در خصوص اینکه بخش بادرود جزء مناطق محروم بوده که لازم است رقم اخذ مالیات از مودیان مالیاتی به پنج درصد کاهش یابد و یکماه پاداش مرخصی استفاده نشده فرهنگیان و کارکنان دولت این بخش پرداخت شود و همچنین کاهش میزان تعرفه برق برای بخش بادرود و گاز برای شهر نطنز و بخش مرکزی آن مورد توجه قرار گیرد .

_MG_1672

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت