از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۱۱/۰۴
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
برنامه ریزی نهمین جشنواره انار بادرود 26 سپتامبر 2015

IMG_3903

جلسه برنامه ریزی نهمین جشنواره انار بادرود در روز چهارشنبه مورخ ۰۱ / ۰۷ / ۹۴  در محل شهرداری بادرود تشکیل شد .

 حسین میرزائیان نائب رئیس محترم  شورای اسلامی شهر بادرود ، ضمن عرض خیر مقدم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و تبریک آغاز سال تحصیلی در خصوص اهداف جشنواره انار نادری و برنامه ریزی فرهنگی و نحوه برپایی غرفه ها و نحوه همکاری سایر ادارات و ارگانها جهت برگزاری جشنواره مطالب مبسوطی را ایراد کردند .

در ادامه جناب آقایدرستی معاون محترم فرمانداری شهرستان نطنز ضمن تبریک عید قربان ، در خصوص هر چه بهتر برگزار شدن جشنواره انار بادرود ، توصیه های لازم را ارائه و رهنمودهاییرا مطرح نمودند .

پس از آن آقای محمد فیروزی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان تقدیر و تشکر از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بادرود  بخاطر برگزاری جشنوار انار در خصوص نحوه مساعدت به کشاورزان عزیز و بررسی مشکلات آنان در حاشیه جشنواره مطالبی را ایراد کردند .

در پایان حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا قاسمی ، امام جمعه محترم شهر بادرود در زمینه نکات اخلاقی جشنواره و معرفی پتانسیل و ظرفیتهای کشاورزی منطقه رهنمودهای لازم را بیان نمودند و از مسئولین ادارت بویژه نظامی و انتظامی درخواست نمودند با مجریان جشنواره در زمینه امنیت و ترافیک مساعدت نمایند . 

IMG_3906

IMG_3911

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت