از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۱۱/۰۴
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
ایجاد غرفه نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی 16 ژوئن 2015

جناب آقای حسین میرزائیان رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بادرود از ایجاد غرفه ثابت نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی پارک این شهر خبر داد.

حسین میرزاییان شامگاه دوشنبه در حاشیه افتتاح مرکز آموزش هنرهای دستی بادرود که با حضور معاون هنرهای دستی اداره‌ کل میراث فرهنگی استان اصفهان انجام شد، اظهار کرد: صنایع دستی از جمله هنرهای ارزشمندی است که موجب رشد و توسعه گردشگری در هر شهری می‌شود و این شورا آمادگی دارد تا از این مرکز حمایت کامل را انجام دهد و در گام نخست ساختمان فعلی را در اختیار دفتر میراث فرهنگی بادرود گذاشته است.

وی با بیان اینکه شهر بادرود به عنوان چهارمین شهر زیارتی ایران سالانه پذیرای ۳ میلیون زائر در امامزاده آقا علی عباس (ع) است، افزود: این فرصت ارزشمندی برای ارائه صنایع دستی منطقه به شمار می‌رود و ما آمادگی داریم در کنار ورودی شهر در محل پارک شهر غرفه ثابت نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی در بادرود را دایر کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر بادرود تصریح کرد: همه‌ ساله جشنواره انار در شهر تاریخی بادرود برگزار می‌شود اما سایت جشنواره هنوز به طور کامل به بهره‌برداری نرسیده که ضرورت توجه مسئولان به اختصاص بودجه برای تکمیل سایت ضروری است.

میرزاییان خطاب به معاون صنایع دستی اداره‌ کل میراث استان ، تاکید کرد : انتظار ما در شهرهای کوچک توجه لازم به هنر و میراث ماست همانگونه که در شهرهای بزرگ به میراث و فرهنگ اهمیت داده می‌شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت