از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۱۱/۰۴
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
اخبار شورایعالی استان 19 اکتبر 2015

1201

اختصاص بیست درصد از دو درصد مالیات بر ارزش افزوده کل کشور به شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت 

نماینده شورای استان اصفهان در شورای عالی استان ها در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیستمین جلسه شورای عالی استان های کشور در محل ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی تشکیل شد.
حسین میرزائیان افزود: در ابتدای جلسه بصیری پور رئیس شورای عالی کشور پیرامون مناسبت های روز و دستور کار جلسه مطالبی را مطرح و بنده به عنوان نماینده شورای استان اصفهان در شورایعالی کشور در خصوص دستور کار جلسه پیشنهاداتی را مطرح کردم که مورد تصویب اعضا  قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این جلسه اختصاص بیست درصد از دو درصد مالیات بر ارزش افزوده کل کشور به شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر و شورای فرادست اولین پیشنهادی بود که به تصویب رسید.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر بادرود در تشریح دومین پیشنهاد تصویب شده در شورای عالی استان ها گفت: کسانی که از طرف شورای اسلامی شهرستان به شورای استان راه می یابند  باید حداقل مدرک کارشناسی داشته باشند و همچنین کسانی که از طرف شورای استان به شورای عالی راه می یابند باید مدرک کارشناسی ارشد یا سابقه یک دوره کامل عضویت در شورای استان را داشته باشند.
میرزائیان خاطر نشان کرد: در این جلسه در خصوص مصوبات اخیر مجلس شورای اسلامی درباره کاهش اعضای شورای اسلامی در شهرهای بالای صد هزار نفر انتقاد و مقرر شد بنده به اتفاق تعدادی از اعضای شورای عالی با رئیس مجلس ملاقات و درباره اصلاح قانون شوراها رایزنی های لازم را صورت دهیم.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت