از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۰۹/۱۱
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
سخن شهردار

یابدیع السموات والارض 🌷سپاس و منت، خداوند مهربان را که بار دیگر […]

ادامه مطالب
پیام تبریک شهردار بادرود به مناسبت فرا رسیدن بهار جانها 21 مارس 2017

یابدیع السموات والارض

🌷سپاس و منت، خداوند مهربان را که بار دیگر چشم ما را میهمان بدایع خلقت خویش می کند. او که در مقدم بهار ، فرّاش باد صبا را گفته تا فرش زمردین بگسترد و بنات نبات را به زیبایی و رعنایی در دامن زمین بپروَرَد.

🌷 بهار، آغاز آگاهی زمین و زمان است. فصل رویش و پویش. شروع هرچه زیبایی. و زمان رستاخیز دوباره ی جان ها و دلها.
🌷بهار فرصتی است تا بیندیشیم به آغاز و پایان خویشتن و آنچنان که طبیعت به جشن تازگی و رویش می رود ما نیز به کاروان پویندگی و سبز شدنها بپیوندیم.

🌷زندگی را پاس بداریم و با لبخند و امید برای آبادانی خویش و سرزمین خویش بکوشیم…

🌷اینجانب، با نهایت شادمانی و مسرت، فرارسیدن فصل زیبای بهار و نوروز عزیز باستانی را خدمت مردم دوست داشتنی و عزیزشهر بادرود تبریک و تهنیت عرض می کنم و آرزو دارم که در سایه ی مهربانی پروردگار و در برکت نام حضرت فاطمه ی زهراسلام الله علیها که امسال ، میلادش، گشاینده ی کتاب نوروز است، سالی سرشار از روشنی و برکت در انتظارهمگان باشد.
🌷سالی که گذشت، اتفاقات بسیار خوبی در حوزه ی شهرداری و شهروندی با خود داشت. اتفاقاتی بزرگ که علاوه بر ایجاد شرایط بهتر برای زندگی فرهنگی و شهروندی مردم عزیز بادرود ، نام  بادرود را تا دوردست ها منتقل کرد و این ها میسر نمی شد اگر همراهی و همدلی مردم فهیم بادرود و کمک همکاران عزیزم در مجموعه ی شهرداری بادرود نبود.

🌷 با نهایت فروتنی و محبت، در آستانه ی بهاری دیگر، ضمن تبریک فراوان سال نو خدمت همه ی این عزیزان و تمامی کسانی که برای داشتن شهری زیباتر و سالم تر می کوشند، برای تمام همکاران  و همه ی همشهریانم آرزوی سلامتی و توفیق مستمر دارم.

🌷امید است که در سال ۱۳۹۶ هم با لطف و توفیق  پروردگار و همدلی مردم ، همه با هم در آبادانی و آسایش بادرود و بادرودی بکوشیم.

” در چمن هرورقی دفتر حالی دگراست
حیف باشد که ز حال همه غافل باشی”
مجید صفاری
شهردار بادرود
@avayenatanz

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت