از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۰۹/۱۱
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
سخن شهردار

یابدیع السموات والارض 🌷سپاس و منت، خداوند مهربان را که بار دیگر […]

ادامه مطالب
دعوت شهردار و شورای اسلامی شهر بادرود از مردم شهید پرور برای استقبال از شهدای گمنام 12 مارس 2016

 

index-210x140

شهرداری و شورای شهر بادرود طی بیانیه ای از اقشار مختلف مردم دعوت کرد تا با حضور حماسی در مراسم استقبال، تشییع و تدفین پیکر دو شهید گمنام در این شهر یک بار دیگر با آرمان های شهدا و امام راحل تجدید بیعت کنند. شهرداری و شورای شهر بادرود طی بیانیه ای از اقشار مختلف مردم دعوت کرد تا با حضور حماسی در مراسم استقبال، تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر دو شهید گمنام در این شهر یک بار دیگر با آرمان های شهدا و امام راحل تجدید بیعت کنند.

بسم رب الشهدا و الصدقین

به مناسبت ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت زهرا (س) شهر بادرود میزبان ۲ دردانه آسمانی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس است و فضای شهر را معطّر به شمیم خود خواهند کرد.

شهدا دیروز احساس تکلیف کردند؛ آنان در آن برهه از زمان جان برکف به میدان رفتند تا ریشه ظلم و بیداد را در پیروی از خط سرخ حسینی بخشکانند و از میان آنان، شهدای گمنام سال ها در گمنامی با خدای خود خالصانه صفا کردند.
کاروان شهدا حامل پیامی برای تمام مردم است، شهدا آمده اند تا بگویند ای مردم حواستان جمع باشد ما در زمان خودمان به نیابت از شما برای حفاظت از دین خدا، ولایت و انقلاب به میدان رفتیم از جان گذشتیم، نکند امروز شما که داعیه پیروی از شهدا را دارید، لحظه ای در این زمینه غفلت کنید.

استقبال از پیکر شهدای گمنام توفیق عظیم الهی است که مردم شهید پرور و ولایتمدار بادرود و بخش امامزاده این روزها قدردان این نعمت خواهد بود.

به همین مناسبت از مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار شهر بادرود، بخش امامزاده و شهرستان نطنز دعوت می شود با حضور با شکوه و الهی خود در مراسم وداع و تشییع این راست قامتان که فردا همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) از میدان امام خمینی (ره) تا مصلای بادرود برگزار می شود بار دیگر با روح مطهر شهیدان والامقام تجدید میثاق نمایند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت