از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۰۹/۱۱
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
سخن شهردار

یابدیع السموات والارض 🌷سپاس و منت، خداوند مهربان را که بار دیگر […]

ادامه مطالب
استقبال شهرداری بادرود از محرم 14 اکتبر 2015
شهردار بادرود : این شهرداری به منظور پاسداشت ایام محرم در تعظیم و تکریم شعائر اسلامی با محوریت عاشورای حسینی ضمن هماهنگی و برنامه ریزی اقدامات لازم برای برگزاری جلسات مختلف به استقبال ماه محرم رفته است.
مجید صفاری ضمن تعزیت و تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (ع) و یاران باوفایشان، اظهار کرد: هویت بخشی به سیمای بصری شهر و فضاسازی تبلیغاتی مناسب در سطح شهر، از طریق سازمان زیباسازی، تنظیف و پاکسازی معابر اطراف مساجد و حسینه ها و تکایا از جمله این اقدامات است.
وی افزود: بازدید کارشناسی از اماکن و محل های برگزاری مراسم سوگواری، ارائه تذکرات ایمنی به روسای هیئات مذهبی از سوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و مناسب سازی و رفع نواقص عمرانی مسیرهای حرکت هیأت مذهبی از دیگر خدمات شهرداری بادرود است. به گفته وی، عوامل خدمات شهری  در طول دهه اول محرم با استفاده از ادوات و ماشین آلات ، آماده خدمات رسانی به شهروندان هستند. شهردار بادرود در پایان همکاری لازم شهروندان با نیروهای خدماتی شهرداری  در حفظ نظافت و پاکی شهر طی ایام محرم به ویژه در روزهای تاسوعا و عاشورا را خواستارشد.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت