از ما سوالی دارید ؟
پیشنهادی دارید ؟
ارتباط مستقیم با شهردار
031-5434-2021 ۰۰/۰۹/۱۱
مزایدات و مناقصات
ادامه مطالب
نظرسنجی

پیشنهادات و انتقادات خود را از عملکرد شهرداری بادرود در سال ۱۳۹۳ […]

ادامه مطالب
سخن شهردار

یابدیع السموات والارض 🌷سپاس و منت، خداوند مهربان را که بار دیگر […]

ادامه مطالب
اخذ مجوز برای تاکسی سرویس مدارس 13 سپتامبر 2015

شهردار بادرود :جلوگيري از تردد خودروهاي بدون مجوز سرويس مدارس

جناب آقای مهندس مجید صفاری شهردار بادرود در آستانه بازگشایی مدارس اظهار داشت :.از جمله مشکلاتی که سال‌های گذشته در بحث ایاب و ذهاب دانش آموزان با آن روبرو بودیم ، مشکل سرویس دهی به دانش آموزان مدارس بوده است که امسال به‌صورت جدی پیگیری خواهد شد.

شهردار بادرود  با بیان اینکه در اولین اقدام تاکسی‌های درون‌ شهری برای عقد قرارداد سرویس مدارس به اداره آموزش‌ و پرورش معرفی خواهند شد تاکید نمودند که برای تائید صلاحیت رانندگان ، و تهیه و نصب برچسب مخصوص سرویس مدارس از طرف شهرداری اقدامات گسترده ای صورت میگیرد .

شهردار بادرود تصریح کرد : از تردد خودروهای بدون مجوز شهرداری و آموزش‌ و پرورش که نسبت به جابجایی دانش آموزان اقدام می نمایند جلوگیری می شود و وفق قوانین و مقررات برخورد خواهد شد .

 ایشان همچنین : توسعه و گسترش فضاهای سبز ، اجرای تمهیدات ترافیکی ازجمله خط‌ کشی‌ عابر پیاده ، نصب سرعت‌گیر ، نصب تابلوهای هشداردهنده را از دیگر اقدامات شهرداری بادرود عنوان کردند و خاطرنشان نمودند مسئولان و مدیران مدارس در صورت نیاز به تابلوهای علائم راهنمایی و رانندگی می‌توانند به روابط عمومی شهرداری مراجعه و انسبت به درخواست و تهیه آنها اقدام نمایند . 

در ادامه شهردار بادرود در خصوص کمبود تاکسی درون‌شهری نیز گفت: متقاضیانی که شرایط قانونی دریافت تاکسی درون‌شهری را داشته باشند می‌توانند با مراجعه به واحد تاکسیرانی شهرداری ثبت‌نام و در اولویت تحویل تاکسی درون‌شهری قرار بگیرند.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری بادرود می باشد طراحی و کد نویسی توسط : گروه طراح سایت